Atvērt čatu
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :)

Start

Par mums

Par mums

Laikā, kad digitālā vide arvien vairāk pārņem cilvēku ikdienu, sākam novērtēt savstarpējo kontaktu, uzticēšanās un stingra rokas spiediena vērtību.Mums ir liela pieredze un zināšanas daudzu gadu garumā interneta mārketinga un web attīstības jomā. Mūsu attiecību pamatā ir pārredzamība, neatlaidība, godīgums un savstarpēja uzticēšanos saviem darbiniekiem, klientiem un partneriem.

Ko par mums saka?

Standart AG piedāvā unikālās, daudzpusīgas un augstas kvalitātes pakalpojumus katram klientam, neatkarīgi no tā uzņēmējdarbības.

Vērtības

Balstoties uz pārbaudītām un kvalitatīvām vērtībām, mēs eksperimentējam ar jaunākajiem un sarežģītākajiem tehnoloģiju risinājumiem, sasniedzam klientus ar visdažādāko ierīču un ekrānu starpniecību, tomēr vienmēr atceramies, ka gan mūsu, gan mūsu klienta uzņēmējdarbības attīstības pamatā vienmēr bijis, ir un paliks cilvēks.

Mūsu vietne bija izstrādāta nedēļu pirms termiņa, mēs bijām patīkami pārsteigti! Ātrums un mūsu mājas lapas darbība iespaidā ne tikai mūs, bet arī mūsu klientus.

Vadims Šmaļs - Valdes loceklis Shine Advisory Services

Klienti, kuri uzticas mums:

Mēs lepojamies par mūsu klientiem un partneriem. Šajā karuselī mēs Jums parādīsim, kurš no mūsu klientiem izmantoja un izmanto mūsu pakalpojumus. Tas ir lieliski - pastāstīt par cilvēkiem, kuri uzticas mums...